Система маршрутизації на місцевості з елементами доповненої реальності

Oleksandr Kovalevskyi

Abstract


Давайте перенесемось у той час, коли ви тільки вступали до першого курсу. Ви бачили багато нових обличь того дня, а пам’ятаєте хлопчика або дівчинку які стояли поодиноко від усіх, соромилися підійти і познайомитися з групою ? А може, хтось із вас був саме таким ?

Адаптація та вихід із власної зони комфорту це важко, а ще важче, людині, яка тільки закінчила школу і робить чи не найважливіший крок у своєму житті – вступ до університету. Саме для того, щоб допомогти таким людям і розроблено мобільний додаток RiddleFIT.

Доповнена реальність на перший погляд може здатися не такою захопливою, як віртуальна реальність, проте може привнести неабияку користь в повсякденне життя. Вона має в собі величезний потенціал, оскільки переносить елементи з віртуального світу в реальний, доповнюючи речі, які ми здатні бачити, чути, чи навіть відчувати. Доповнена реальність (в перекладі з англійської augmented reality або AR) – це доповнення фізичного світу за допомогою цифрових даних, яке забезпечується комп'ютерними пристроями (смартфонами, планшетами та окулярами AR) в режимі реального часу.


Keywords


доповнена реальність; тім-білдер; проблеми адаптації у суспільстві

References


Поради студенту-першокурснику з адап-тації в навчальному закладі // Електрон-ний ресурс http://studhosp.city.kharkov.ua/поради-студенту-першокурснику-з-адап/

Пухачева Л. И. Изучение психологиче-ских трудностей первокурсников в усло-виях адаптации к обучению в вузе// ISSN 2304- 120X.

Designing Large-Scale AR Apps With ScapeKit // Електронний ресурс https://medium.com/scape-technologies/designing-large-scale-ar-apps-with-scapekit-a3bce1be1fbc


Refbacks

  • There are currently no refbacks.


Creative Commons License
This work is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.